Červenec 2011

I like this blog, but...

14. července 2011 v 22:08 | Májuš |  My Diary


Název článku nezní moc pozitivně, že? :)
Poslední dobou jsem hodně přemýšlela co s tímhle blogem.
A dospěla jsem k jedinému řešení.
Končím.
Za tu dobu, co jsem tu nebyla je toho strašně moc na dodání a já prostě nemám odvahu to všechno dopřidat. Nedokážu se k tomu dokopat. Dems mám pořád ráda, kluky svým způsobem taky, ale už to opadává. :)
Nechci skončit úplně, neboť ffky bych ráda dopsala, i když už bych nepsala asi tak často jako dříve, mám poslední dobou záseky a celkem problémy. Ale i tak, budu je psát. :) Jen je budu zveřejňovat na jiném blogu, na svém původním. - our-fan-fictions.blog.cz - Možná někteří znáte. :) Chtěla jsem ho před pár měsíci rozeběhnout znovu, neboť se mi hlavou honily nápady i na ffky, netýkající se JB a nechtěla jsem je dávat sem. Ovšem krachlo to a já ho dnes znovu upravila.
Affs nepovedu, neboť mám další dva blogy, takové hlavní (autorský a jeden s Anie:)), kterým se chci věnovat především. O-f-f (zkratka blogu) budu navštěvovat jen v momentech, kdy mě políbí tzv. múza. :) Ale chodit tam budu určitě, pár nápadů aktuálně mám, takže když se mi povede převést je na stránky Wordu, budete mít co číst. :)

No, asi vše co jsem chtěla říct. Je mi líto, že tady končím, měla jsem to tu ráda a opravdu mě tenhle blog hrozně moc bavil, měl dobrou návštěvku, chodili jste sem a komentovali... Ale prostě nevím jak bych to zvládala. :) Snad to pochopíte. ;)
Peace & Love. - Májuš

Nabitý program. :P

11. července 2011 v 11:26 | Májuš |  My Diary

Ahojte! :)
Zatím jsem nic nepřidala, já vím. :) Je toho všeho poměrně hodně, zvlášť kolem Joea a to množství mě tak trochu odrazuje od začátku. :D
Ale nebojte, já to všechno přidám, jen potřebuji čas. :)
Mám na tenhle a příští týden už docela hodně akcí, takže nevím jak to tu bude vypadat, nicméně bych aspoň ráda přidala nějaké ffky. Musím říct, že ffky na přání jsou katastrofa. Nějak nestíhám psát a mě to moc mrzí, omlouvám se všem, co si jí u mě objednali. ;) Pokusím se na tom zapracovat. :)
Dokonce tohohle týdne bych to tu znova ráda rozjela, ale znáte mě. Naslibuju toho hladu a pak je z toho velký nic. Takže nic neslibuju. :) Jenom říkám, že kdyby se to povedlo, bylo by to svkělý. :P
Zatím pa, Majuš.

I'm back. :)

9. července 2011 v 15:35 | Májuš |  My Diary
Ahoj lidi!
Dneska jsem se konečně vrátila domů! Moc jsem se sem těšila, neboť tábor byl samá dřina a bolavý sval, ale i tak. Včerejší poslední den byl dokonalý. Užila jsem si ho. A i když ne všichni lektoři mi vždycky padli do oka a ne vždycky mě všechno bavilo, líbilo se mi tam (Ano, mělo to své nedostatky; došla studna, takže bylo málo vody, často pršelo a nebo bylo naopak parno na padnutí...). :)
Až se trochu vzpamatuju, dám se do obnovení blogu. :) Popřidám "novinky" a možná i ffky, když bude nálada. Jenom prosím nečekejte okamžitou aktivitu, za tenhle týden jsem si toho užila opravdu dost, jsem plná pojmů a dojmů (jak říká moje mamka. :D), jsem utahaná a potřebuju se trochu vzpamatovat. :)

Mini zpráva. ;)

1. července 2011 v 17:53 | Májule |  My Diary


Ahojda, tady Májuš (nová přezdívka, ano)! :D
Včera večer jsme se vrátili z dovolený, bylo to super, ale po týdnu už jsem chtěla domů. :)
Zítra odjíždím na tábor, takže dneska jsem strávila většinu času balením a nevím jestli dokážu ještě něco stihnout. :)
Moc děkuju Anette, že se mi tady o to stará, jsem jí fakt moc vděčná. :) Ona už to sice ode mě slyšela několikrát, ale není na škodu to zopakovat. ;)
Až se vrátím z tábora (to jest 9. července), dám se znovu do práce já. Už se mi začínají pomalu rýsovat plány na prázdniny, ale o tom až se vrátím z tábora. ;)
Když bych měla dneska ještě čas, zaskočila bych sem a něco přidala.
Zatím pa.
Peace & Love. - Májuš