The Birthday's Wish - 1.díl

19. listopadu 2010 v 16:38 | Májule |  ffka-The Birthday's Wish
• Jak může název napovídat, bude se jednat o něčí narozky. :D
• Napovím: Tahle ffka mě napadla 15/09/  ...
• kdopak asi bude hlavní postavou? :D,,Všechno nejlepčí!" ozval se řev ze všech stran a najednou se celý můj byt rozzářil a odevšaď se na mě dívali příslušníci mé rodiny, nebo mý nejbližší přátelé. Překvapeně jsem se na ně všechny díval, bylo docela udivující, jako kapacitu můj byt měl. Po chvíli se mi po tváři roztáhl široký úsměv, to už jsem byl zavalen všemi gratulujícími, kteří mě zběsile objímali. Byli tu všichni...Dokonce jsem tu slyšel i někde psí štěkot, muselo to proto znamenat, že Nick zapomněl Elvise nechat doma. Ale bylo mi to fuk.
,,Všechno nejlepší Joey!" pověsila se mi kolem krku Demi a pořádně mě objala. Jen jsem jí překvapeně poplácal po zádech, měl jsem za to, že je na svém turné po Evropě. ,,Eh..Díky Dems...Co tu děláš?" zeptal jsem se jí překvapeně a usmál se na ní. ,,Hm...Narozeninové překvapení pro tebe? Ale jen na pár minut, budu muset letět zpátky..." zasmála se a drcla mě do ramene. Znovu jsem se na ní usmál. Páni, ta holka je fakt poklad. Je na turné, ale kvůli mým narozeninám přiletí, jenom aby mi udělala radost. ,,Tak to se ti povedlo. Milý překvapení. Díky." líbnul jsem jí zlehka na tvář. Víc už jsme si toho nestihli říct, přivalili se ke mně bratři a rodiči, takže jsem jen spěšně zamával Demi do davu. Spěchala ke dveřím, ale stačila jěště položit dárek na stůl.

Povedlo se jim to. Uspořádali suprovou oslavu, byl jsem naprosto šťastnej. Dostal jsem snad miliony dárků, všech jsem si vážil. Nakonec máma odkudsi přinesla velkej narozeninovej dort s 21 svíčkama. Položila ho přede mě na stůl a ještě jednou mi se slzami v očích pogratulovala. Musel jsem se smát. Zřejmě už v jejích očích nevypadám jako ten malej kluk, kterej za ní se vším běhal pro radu, ale konečně trochu dospěle! Otočil jsem se k dortu a sfoukl svíčky. Zavřel jsem oči a přál jsem si jediné.

Ať konečně potkám tu pravou!

Druhej den mi hned ráno volali kámoši, dohodli jsme se, že půjdeme na počest mých včerejších narozek někam zapařit. Dost jsem se těšil, nedávno nám skončilo turné a já zatím neměl šanci se s nimi sejít. Takže bylo jasné, že pařba bude velkolepá. Jen jsem doufal, že do klubu, do kterého máme namířeno, nebude zrovna moc fotografů...Nestojím tam o ně. Chci si prostě užít s kamarády hudbu a tanec. A pití, možná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje ffky?

Líbí
Ujdou
Nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.