Nesnášení, láska nebo přátelství? - 2.díl

29. listopadu 2010 v 14:00 | Májule |  ffka-Nesnášení, láska nebo přátelství?
• Dalěí dílek. :))


V letadle
"Hele Kiky já wím že ses našvala ale je to tvoje máma nesníš to tak řešit" Pak už jsem ji neposlouchala dala jsem si do uší sluchátka a usnula. Vzbudila jsem se až v Americe ve městě Dallas a když jsem se podívala z okna tak tam bylo úžasný město ve kterým jsem nikdy nebyla a bylo velmi okouzlující.

Na letišti
"Tak děti tedkom se rozdělte do dvojic a my vás rozdělíme do rodin které tu čekají dáme vám program a ten jim dáte a vždycky vás odvezou na určité místo kde se dvakrát týdně budeme scházet ze třídou ano??" Takže určitě víte, že jsem s Lily. Dala nám jakýsi papíry, dala nás jedním "rodičům" a mohli sme jet. Jeli jsme asik půl hodiny když v tom jsme vjeli do jakýchsi velkých baráků kam se dostaneš jedině s jakou kartou ,která je pustí dovnitř dívala jsem se tou krásou byly tam krásný domy a to všechno když v tom mi Lily řekla: "Víš kam jedeme??" "ne" "tady v tomto okolí a asik v těchto místech bydlí Jonas Brothers jupíííííííííííííííííí já je možná uvidím a víš co je nejlepší že oni mají tedkom být v Dallasu doma chápeš já je konečně potkám" mno tak to je skvělý. Když jsme dojeli k jejich domu tak sme jen otevřeli pusu byl tak velký a krásný to si v ČR můžeme nechat jenom zdát. Dali nám oddělené pokoje, které byly asi velké jako náš obývací pokoj doma což je docela hodně. Když jsem si vybalila vzala jsem skateboard a jela jsem si pročistit hlavu. Lily chtěla jet se mnou ,ale ona na tom neumí jezdit a já chtěla bejt o samotě. A tak když jsem jela nevnímala jsem vůbec nic kolem jen jsem přemýšlela ,když v tom jsem uslyšela jak někdo troubí a já se rozhlídla kolem a viděla přede mnou auto který do mě málem vrazilo a já jsem chtěla odjet z cesty ,neuvědomila jsem si že je tam patník a tak jsem spadla. Ten kluk rychle vyskočil z auta a už se mě ptal jestli jsem v pořádku atd. však to znáte "Není ti nic " "Ne v pořádku akorát mě bolí hlava a kotník" "vezmu tě domů a podívám se na to" "ne to je dobrý nic to není já už musím jít………. Auu" "Myslím že daleko nedojdeš. Tak pojd vezmu tě domů a máma se ti na to podívá ty skejtačko"" ha vtipný" pomohl mi do jeho auta a pak mě napadla taková věc ten kluk měl pořád kapuci a brýle a mě to připadá docela divný. Počkat já se ho na to zeptám. "Proč máš pořád tu kapuci??" " To je tedkom jedno hlavně ,že se ti někdo podívá na ten kotník a jak se jmenuješ???" "Kristi ,ale říkej mi Kiky" "Dobře už jsme tu" pomohl mi vystoupit z auta a k němu do domu hned u dveří na nás vyletěla nějaká paní asi jeho máma. "Nicholasi co jsi udělal té dívence??" "Nic mami když jsem jel tak jsem na ni troubil a Kristi neuhýbala tak jsem brzdil a ona si mě všimla a vpálila to do patníku. Bolí jí kotník a nemůže na něj stoupnout a ještě jí bolí hlava" Když to říkal tak mu bylo v očích vidět, že je mu to líto a tak dokola se na mě díval prosebným pohledem, abych mu odpustila. "Nicku dones jí k tobě do pokoje a dej jí něco k pití já tam za chvíli dojdu" "ano mami"

Na schodech
Kdy jsme šli do schodů všimla jsem si ,že tam mají kulečník a vedle kulečníku stáli dva kluci asi jménem Kevin a Joe ,protože tak si tam říkali. Ale to mě tak neuchvátilo jako ta místnost u toho, bylo to nahrávací studio. "Proč tu máte nahrávací studio???" "Mno my píšeme písničky a ty pak nahráváme" " A ty cdéčka co tady visí jsou vaše??" "Ano"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na můj blog?

Líbí
Ujde
Nelíbí

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 29. listopadu 2010 v 14:23 | Reagovat

super diel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.