Nesnášení, láska nebo přátelství? - 1.díl

26. listopadu 2010 v 18:51 | Žanka |  ffka-Nesnášení, láska nebo přátelství?
• New ffka, poslala mi jí Žanka. :))
• takže doufám, že její práci odměníte komentáři! :))


Jmenuji se Kikina chodím do 9.třídy a nesnáším Jonas Brothers. Problém je v tom ,že ve škole neznám ani jednu jedinou holku, která je taky nesnáší ,jsem prostě jediná. Ale dost o nich. Ráda jezdím na skateboardu a už jsem vyhrála i pohár, bydlím v české republice. Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Lily a má strašně ráda Jonas Brothers. Mno prostě to je asi jediná holčičí kamarádka já se radši kamarádím s klukama, taky se tak chovám, chodím na zápasy ve fotbale ,hokeji a dokonce jsme jeli s kamarádem do Velké Británie kvůli zápasu v baseballu.Dnes jdeme poprvé do školy po Vánocích. Už se strašně těším dlouho jsem je neviděla, byla jsem totiž u babičky v Anglii. Takže se už nemůžu dočkat. "Kiky pohni dojdem pozdě." "Jo, už jdu………taky se už nemůžeš dočkat??" "Ne nemůžu "

Ve škole
"Tak děti, ráda vás po prázdninách vidím. Mám pro vás překvapení, které se vám bude určitě líbit" "To zase dopade" "Kdo to mluví??? .............. Kristýnko zase ty??" "Mno já za to nemůžu prostě jsme se dlouho neviděli a tak si musíme všechno říct víte paní učitelko" "Tak si to řeknete ,až vám něco řeknu já" "Má někdo dotaz?? Ne takže začnu, naše škola dostala peníze od státu , které nám dali ,abychom vás připravili na pobyt v jiné zemi, třeba když si uděláte maturitu a budete se chtít přestěhovat do cizí země. Takže příští týden až budete mít po přijímacích zkouškách pojedete místo školy na půl roku do Ameriky samozřejmě že s učitelkami. Budete bydlet v nějaké rodině a ta se o vás bude starat ,když nebudete s učitelkami. Nevím ještě do jakého města pojedete ,ale myslím, že čtvrt roku budete v Texasu asi ve městě Dallas a pak asi pojedete do LA. Tady máte přihlášky, které dáte rodičům na podpis a donesete zpátky do školy." "Tak to je skvělý že Lily??" "Mno jasně pojedeme do LA potkáme třeba Jonas Brothers jupíííííííííííííí" "Ach bože to bude děs" " Mno tak Kiky taky se někdy raduj že uvidíš někoho slavnýho""Lily já netoužím se potkat s někým slavným ,mě to přijde divný běhat za nějakým normálním člověkem, kterej vydal nějaký cdčko za který má miliardy" "Mno tobě se to řekne ty jsi šla na střední na kterou tě vzali bez přijímaček protože jsi dělala talentovky a vzaly tě na nejlepší hereckou a uměleckou střední školu v ČR" " Já za to nemůžu že mě to baví a mám asi talent""Hele Kiky já jdu o té Americe říct mamce ať už to mám z krku ju???" "Jo dobře já už jdu taky měj se"

Doma
"Mami už jsem doma a mám novinku, když mi podepíšeš jedem papír tak jedu do Ameriky jupííííííííííí" " Tak prr holčičko ještě jednou a pomalu" "učitelka ve škole nám řekla že mají peníze a chtějí abychom se naučili žít v cizích zemích a budeme tam půl roku. Mami prosím že to podepíšeš???" "Mno dobře"

Za dva dny
"Dobré ráno zlatíčko, jak ses vyspala??" "Dobré ráno ,skvěle za dva dny jedu do Ameriky……nedošla mi náhodou nějakej dopis??" "Jo myslím že z té tvojí školy" "Jo vážně???...........doufám že mě vzali" "Kristi a kam tě měli vzít??" "Mno jak jsem byla na těch talentovek tak říkala že sem strašně dobrá a chtěli at jdu na konkurz do filmu a tak už čekám týden jestli mě vzali a nebo ne" "Aha tak doufám žhe tě vzali" "Panebože oni mě vzali já budu hrát ve filmu musím to říct Lily ahoj mami"

U Lily
"Lily Lily já sem dostala tu roli" "Vážně ??........ to znamená že nepůjdeš do prvního ročníku??" "Jo už to tak vypadá" "A co budeš vůbec hrát ??" "Já newím nějakou roli v narnii a budu v Anglii to je jak vysněnej sen"

V den odletu na letišti
"Mami co jsi to chtěla říct??" "Kristýnko newím jak tito říct ,ale ten film totiž točit neudeš já tito zakazuji" "Cože mami to si snad ze mě děláš srandu a proč si mi to řekla před odletem do Ameriky" To mi snad dělá naschvál ne ona si se mnou dojde na letiště řekne mi žhe to točit nebudu celá třída se na mě dívá a to bude zase otázek. "Wíš co mami kašlu tě já ten film točit budu" "Ne já tito nedovolím seš na to malá" "Já ti něco řeknu ….. Já tě nesnáším a jsem ráda že jedu daleko od tebe a doufám že za půl roku mi to dovolíš jinak se už nevrátím sbohem a myslela jsem že už se o mě nebudeš starat jak o malou" to bylo to nejhorší co jsem kdy mamce řekla a taky mě všichni poprvé asik viděli brečet ,ale než můj tatka zemřel tak my oba říkali jo jasně to dáš ,zvládneš to , když budeš ještě víc cvičit budeš ještě lepší a vždycky mě podporovali chtěla sem jezdit na skateboardu a oni mi ho koupili už ve 4 letech a když zemřel máma se strašně změnila a naajednou ze mě chtla mít něco co já nejsem a já nedovolím aby mi zničila život protže já chci hrát a já vím že v tom budu zatraceně dobrá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na můj blog?

Líbí
Ujde
Nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.